Сайт города Калиновка

объявления, товары, услуги, фирмы

Разделы
Госструктуры
Каталог фирм
Каталог сайтов
Доска объявлений
Товары
Разное Калиновка

БАКТОКУЛІЦИД

БАКТОКУЛІЦИД
ТУ У 24.2-32813696-018:2010

Біологічний інсектицид вузького напрямку дії - спорокристалічний комплекс, який містить дельта-ендотоксин ентомопатогенних спорових бактерій Bacillus thuringiensis var. israelensis, що утворюється в процесі ферментації культури.
Як і інші мікробіологічні препарати, Бактокуліцид є кишковою отрутою для личинок будь-яких видів комарів. Токсин, потрапляючи з кормом в організм личинок, викликає порушення травного процесу, токсикоз і загибель.
Терміни загибелі личинок коливаються від декількох годин до декількох днів і залежать від норми витрати препарату, віку та фізіологічного стану личинок, гідрологічних і біоценотичних характеристик водойм.
Препарат призначений для боротьби з личинками різних видів кровососних комарів (в тому числі і малярійних), комарів-піскунів, а також з личинками рисового комарика у водоймах усіх типів, включаючи рибогосподарські, розташовані в усіх природних зонах та в підвалах житлових будинків і будівель іншого призначення організаціями, що мають право займатися дезінфекційною діяльністю.

Телефон/факс 0432-555-622
Реклама
Вход
Забыли пароль?
Регистрация…
Информация
Информеры

Киев
Ивано-Франковск
Хмельницкий
Львов
Ровно
Херсон
Черновцы
Винница
Житомир
Боярка
Николаев
Днепропетровск
Сумы
Луцк
Одесса
Ужгород
Кировоград
Тернополь
Черкассы
Запорожье
Полтава
Харьков
Чернигов
Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.