Сайт города Калиновка

объявления, товары, услуги, фирмы

Разделы
Госструктуры
Каталог фирм
Каталог сайтов
Доска объявлений
Товары
Разное Калиновка

Целюлад

Комплексний ферментний препарат, який використовується для біоутилізації целюлозо- вмісних матеріалів, силосування кормових трав з підвищеним вмістом целюлози (клітковини), а також для прискорення трансформації соломи в біогумус.
Оптимальні умови дії препарату: рН – 5,0-7,0; температура 20-45°C.

Технологія використання:
Силосування 20 г препарату розводиться в 10 - 15 л води й обробляється 1 т силосної маси.
Підвищення родючості ґрунту Норма витрати препарату складає 200-350 г/га. Витрата робочого розчину 250-500 л/га. Після внесення препарату необхідно провести дискування на глибину до 12 см


Переваги та ефективність використання Целюладу: після збирання урожаю зернових на полі в середньому залишається біля 5 тон соломи, яку утилізують спалюючи, або заробляють в ґрунт, добавляючи аміачну селітру з розрахунку 30 кг в фізичній вазі на кожну тону соломи.
Таким чином, на кожний гектар необхідно внести від 100 до 150 кг селітри, що в грошовому виразі складає 330-360 грн/га. Також внесення селітри вирішує питання лише зменшення азотного голодування рослин наступної культури, але не вирішує комплексної проблеми підвищення родючості ґрунту. Використання ферментного препарату Целюлад дозволяє не лише зменшити використання селітри на 80%, що дає можливість економії коштів на 1 га., а також сприяє формуванню корисної ґрунтової біоти за рахунок біоцидної та пригнічувальної дії по відношенню до патогенної мікрофлори ґрунту та сприяє прискоренню ростових процесів рослин за рахунок утворення ріст-регулюючих речовин при розкладанні органічної маси.
Дослідження, проведені в Вінницькій державній сільськогосподарській дослідній станції, показали ефективність застосування Целюладу по стерні в системі No-Till.

Телефон 0432-555-622
Реклама
Вход
Забыли пароль?
Регистрация…
Информация
Информеры

Киев
Ивано-Франковск
Хмельницкий
Львов
Ровно
Херсон
Черновцы
Винница
Житомир
Боярка
Николаев
Днепропетровск
Сумы
Луцк
Одесса
Ужгород
Кировоград
Тернополь
Черкассы
Запорожье
Полтава
Харьков
Чернигов
Разработка и продвижение сайтов. Реклама в Интернете.